TerraCity Sağlıklı Yaşam Festivali'nde Ünlüler Geçidi

Antalya’nın premium alışveriş merkezi TerraCity, hafta sonu gerçekleştirdiği Sağlıklı Yaşam Festivali’nde sağlıklı yaşam tutkunlarını Ebru Şallı, Demet Şener, Sahrap Soysal, Varol Yaşaroğlu gibi ünlü isimlerle bir araya getirdi. 
TerraCity Alışveriş Merkezi, geçtiğimiz hafta sonu Sağlıklı Yaşam Festivali’ne ev sahipliği yaptı. İyi yaşama dair merak edilenlerin yer aldığı Sağlıklı Yaşam Festivali; iki gün boyunca pilatesten kişisel gelişim söyleşilerine, sağlıklı tariflerden meditasyon workshop’una birbirinden keyifli etkinliklere sahne oldu.
 

Ebru Şallı'dan 24 kilo veren hayranıyla duygusal buluşma

Festivalde pilates eğitmeni Ebru Şallı'nın 24 kilo veren hayranıyla buluşması görülmeye değerdi. Şallı'yı takip ederek ve onun tavsiyelerini uygulayarak sağlığına kavuşan 17 yaşındaki hayranıyla sahnede buluşması duygusal anlara neden oldu.
Festivalde ziyaretçilere sağlıklı yaşam ve pilatesle ilgili bilgiler veren Ebru Şallı, çilekli yüz maskesi tarifini paylaşarak faydalarından bahsetti. Yaz aylarının gelmesi ile güneşin altında geçirilen sürenin arttığına ve cildin gördüğü zarara dikkat çeken Şallı, kadınlara güneş koruyucu bir ürün kullanmadan asla güneşe çıkılmamasını önerdi.

 

                                                                                                                                                             Demet Şener'den yoga workshop'u

Manken ve yoga eğitmeni Demet Şener, yoga workshop’uyla Antalyalı sağlıklı yaşam tutkunları ile bir araya geldi. Şener, büyük ilgi gören workshop'ta sevenlerine yoga yolculuğundan bahsederken yoganın sağlığına ve iç huzuruna kattıklarını, hayatında ne gibi değişimler sağladığına değindi.
 

                                                                                                                                       Sahrap Soysal ile Sağlık Yaşam Festivali'nde sağlıklı tarifler

Türk yemek uzmanı, yazar Sahrap Soysal ise ziyaretçilerle Türk mutfağının sağlık sırlarını ve kısır tarifini uygulamalı olarak paylaştı. Eğlenceli görüntülere sahne olan etkinlikte Soysal, ziyaretçiler ile birlikte dans etti.
 

                                                                                                                           Sevilen karakter Kral Şakir'in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu çocuklarla buluştu

Çocukların en sevdiği karakterlerden birisi olan Kral Şakir'in yaratıcısı, animasyon yapımcısı ve karikatürist Varol Yaşaroğlu çocukların yoğun ilgisiyle gerçekleşen imza gününde Kral Şakir'le ilgili merak edilen soruları yanıtladı. En sık sorulan Kral Şakir filminin yayın tarihi ile ilgili soruya Yaşaroğlu, vizyon tarihini Ağustos ayı olarak planladıklarını söyledi.
 

Festival iki gün boyunca devam eden kişisel gelişim, mutluluk, öz benlik, başarı ve anı yaşamak konusunda söyleşiler, yoga ve meditasyon çalışmalarıyla Antalyalıları sağlıklı yaşam konusunda bilgilendirdi.