GÖKSEL, FERMAN AKGÜL, BİROL NAMOĞLU, KAMUFLE, AGA B, BARIŞ DEMİREL, EZGİ YELEN VE ELÇİN ORÇUN ZORLU PSM %100 STUDIO’DAYDI.

Müzik sektörünün önde gelen isimlerinden Gazeteci  Tolga Akyıldız,  Zorlu PSM %100 Studio’da ikinci kez gerçekleştirdiği ’’%100 Açık Sahne” etkinliğinde toplamda 24’üncü kez ünlü ve yeni isimleri aynı sahnede ağırladı.

%100 Açık Sahne’de; günümüzün en önemli kadın yorumcu ve şarkı yazarlarından GÖKSELalternatif Türkçe rock’ın öncü isimlerinden maNga’nın solisti FERMAN AKGÜL ve gönüllerde yer etmiş Gripin’in solisti BİROL NAMOĞLU, ilk kez aynı sahneyi paylaştılar. Başka bir yerde izlenemeyecek bu müzik buluşmasına tanıklık eden izleyiciler sahneden gözlerini alamadılar.

Türkçe rap’in yükselen iki yıldızı AGA B ve Kamufle; trompet odaklı caz rock sound’uyla Montreux Jazz Festivali’nden ayağının tozuyla gelen BARIŞ DEMİREL-Barıştık Mı; ‘Yalnız Kadınlarım’, ‘Gerekeni Yap’ gibi şarkılarıyla Apple Music’te zirveye oturan EZGİ YELENAga B’ye yaptığı eşlik ve sahne enerjisiyle dikkatleri üzerine çeken ELÇİN ORÇUN geceyi izleyenlere bir kez daha #muzikbirleştirir dedirtti.

Tek gecelik festival %100 Açık Sahne'yi yeni, yetenekli isimlere ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Müzik Yazarı Tolga Akyıldız geceyle ilgili olarak: 'Geride bıraktığımız 24 etkinlikte bu sahnede farklı sound’lar, müzisyenler ve müzikseverler bir araya geldi. 300’e yakın müzisyeni ve binlerce izleyiciyi ağırlamak büyük bir gurur; 18 , Zorlu PSM %100 Studio’da 25’inci kez buluşmak üzere…’ şeklinde konuştu.