GELECEĞİN YILDIZLARINDAN ANKARA’DA MUHTEŞEM PERFORMANS

Türkiye’nin en büyük gençlik organizasyonu “fizy 22. Liselerarası Müzik Yarışması”nın, Ankara elemelerinde MEB Şura Salonu’nda sahneye çıkan 33 ilden 204 lise, muhteşem performansıyla göz kamaştırdı. 2 gün boyunca süren ve festival havasında geçen elemelerde kıyasıya rekabet vardı. İstanbul’dan sonra Ankara’da devam eden eleme etapları İzmir’de son bulacak.

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, END Productions tarafından 22 yıldır aralıksız düzenlenen “fizy Liselerarası Müzik Yarışması”nın, 2 gün süren ve festival havasında geçen Ankara elemeleri tamamlandı.

Geleceğin yıldız adaylarının muhteşem performansıyla göz kamaştırdığı ve kıyasıya geçen Ankara elemelerinde; Ankara, Adana, Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Batman, Bolu, Çorum, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Iğdır, Karabük, Kayseri, Kırıkkale, Malatya, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Tunceli, Yozgat ve Zonguldak’tan gelen 204 lise yarıştı.
Gençleri profesyonel sahnede ağırlayan ve hayallerini gerçekleştiren yarışmanın eleme heyecanı 4, 5 ve 6 Nisan tarihlerindeki İzmir elemeleriyle son bulacak.

Liselileri Büyük Finalde Muhteşem Ödüller Bekliyor

Fizy sponsorluğunda gerçekleştirilen, “fizy 22. Liselerarası Müzik Yarışması için 81 ildeki 8.000 liseliyi birbirinden değerli ödüller de bekliyor. Organizasyonun 22. yılında yarışmanın ödülleri arasında, cazip para ödüllerinin yanı sıra, eğitim sponsoru Okan Üniversitesi’nin üç öğrenciye vereceği Üstün Başarı Ödülleri kapsamında burs ödülleri de yer alıyor.