Vizyona girdiği 1 Ocak’tan bu yana 1.2 milyon kişinin izlediği Baba Parası’nın oyunculu galası 1 Şubat Cumartesi günü ÖzdilekPark İstanbul’da gerçekleşecek. Galaya filmin başrollerini paylaşan Ahmet Kural, Murat Cemcir ve başarılı oyuncu Yağmur Tuğba Tanrısevsin’de katılım sağlayacak.

“Kardeş Payı”, “İşler Güçler”, “Düğün Dernek” filmlerinin yaratıcısı Selçuk Aydemir’in hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yaptığı ve başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tuğba Tanrısevsin’in paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda usta tiyatrocu Devrim Yakut ile Rasim Öztekin de yer alıyor.

1 Şubat Cumartesi günü ÖzdilekPark İstanbul -2. kat etkinlik alanında saat 16:30’da seyircilerle buluşacak olan oyuncular, söyleşi sonrasında ise Cinetime’da sinemaseverlerle birlikte filmi izleyecekler.

Ülkenin en zengin insanının birbirinden farklı karaktere ve yaşam tarzına sahip olan çocuklarının, babalarının ölümünden sonra aralarında yaşanan miras yarışını konu eden film, beklenmedik olayları ve komik diyaloglarla galadaki misafirlerine eğlence dolu anlar yaşatmaya hazırlanıyor.