Vizyona girdiği 1 Ocak’tan bu yana 1.2 milyon kişinin izlediği Baba Parası’nın oyunculu galası Cinetime ÖzdilekPark İstanbul’da gerçekleşti. Galaya, filmin başrollerini paylaşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir katılım sağladı.

Filmin gişede yakaladığı başarısını izleyiciyle kucaklaşarak paylaşan başarılı ikili, ÖzdilekPark İstanbul’da gerçekleşen seyircili galada film gösterimi öncesi hayranlarının sorularını yanıtlarken sevenleriyle bol bol fotoğraf çektirdi. Kahkahaların havada uçuştuğu buluşma sonrası, filmin gösterildiği Cinetime sinema salonuna giren oyuncular, büyük bir sürprizle karşılaştı! Tüm seyircilerin Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in maskelerini taktığını gören oyuncular, kendileri gülmekten geri alamadılar.

“Baba Parası” Cinetime ÖzdilekPark İstanbul’da

“Kardeş Payı”, “İşler Güçler” ve “Düğün Dernek” filmlerinin yaratıcısı Selçuk Aydemir’in hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yaptığı ve başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tuğba Tanrısevsin’in paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda usta tiyatrocu Devrim Yakut ile Rasim Öztekin de yer alıyor.

Baba Parası filminde, ülkenin en zengin insanının birbirinden farklı karaktere ve yaşam tarzına sahip olan çocuklarının, babalarının ölümünden sonra aralarında yaşanan miras yarışını konu ediliyor.