Akmerkez Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri tüm heyecanı ile devam ediyor. Türk pop müziğinin sevilen sesi Ayşegül Aldinç, Akmerkez misafirleri ile bir araya geldi.

Yılın son günlerinde Akmerkez; misafirlerine unutulmayacak anlar yaşatmaya devam ediyor.  Kış festivali tadında Üçgen Teras’ta gerçekleşen konserlerin ikinci konuğu Ayşegül Aldinç oldu. Yıllara meydan okuyan güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Aldinç, muhteşem sesiyle dinleyenlere özel bir akşam yaşattı.

Hayranlarının ricasını kıramayarak “Yalnız Kullar” şarkısını provasız söyleyen Aldinç, “Şarkıları provasız, doğaçlama söylemek daha güzel oluyor. Zaten provasız çirkin olabilecek tek şey gelinlik herhalde. Ben malumunuz bir kere evlendim o da 6 ay sürdü. 6 aya ‘kısa’ diyen varsa magazin tarihine bakabilir. 6 ay, yarım sene, az mı canım?” sözleriyle dinleyenleri güldürdü.

Soğuk kış gecesinde Aldinç’e yüzlerce hayranı eşlik etti. Sevenleri ile dünden bugüne dillere pelesenk olan şarkılarını söyleyen Aldinç, yakın dönem şarkılarından ‘Durum Leyla’yı da hayranlarını kırmayarak seslendirdi.

Konserler Karsu ile devam ediyor

Akmerkez Üçgen Teras Yılbaşı konserleri 28 aralıkta caz alanındaki besteleri ve cover’larıyla sevilen sanatçı Karsu ile sona erecek. Ardı sıra aldığı ödüllerle son yıllarda adını dünya çapında duyuran genç müzisyen, Akmerkez misafirleri  için çok özel bir performans sergileyecek. Karsu’dan önce sanatçı Deniz Sipahi ile Tolga Akyıldız sahnede olacak. Etkinlikler tüm Akmerkez misafirlerinin katılımına açık ve ücretsiz olacak.