Birbirinden eğlenceli etkinliklerle yeni yıl coşkusunu alışveriş, lezzet noktaları ve festivallerle yaşatan Akmerkez, yıl sonunda gerçekleşecek Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri ile Türk müziğinin değerli isimlerini ağırlayacak. 26-28 Aralık tarihlerinde üç büyük isim; Yeni Türkü, Ayşegül Aldinç ve Karsu müzikseverlerle buluşacak. Akmerkez’de kelimenin tam anlamıyla bir kış festivali yaşanacak. Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri tüm Akmerkez misafirlerinin katılımına ücretsiz olarak açık olacak.

Akmerkez, aralık ayının son iki haftasında 19-22 Aralık ve 26-29 Aralık tarihleri arasında Alışveriş Festivali düzenliyor. Tüm misafirler, birbirinden özel tasarımları, yılbaşına özel en şık hediye alternatifleri ve butik markaları alışveriş festivalinde bir arada bulabilecekler.

2019 yılının son günlerini keyifli bir şekilde geçirmek ve 2020 yılı için moral depolamak isteyen misafirleri için de Akmerkez Üçgen Teras, soğuk kış aylarını sıcacık bir sahneye dönüştürüyor. 26-28 Aralık tarihlerinde Akmerkez Üçgen Teras’ta kurulacak sahnede, birbirinden değerli üç büyük isim ağırlanacak. Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri olarak düzenlenecek konserler serisinin ilk konuğu; 26 Aralık Perşembe akşamı 40’ıncı sanat yılını kutlayan Yeni Türkü olacak.

27 Aralık Cuma akşamı ise pop müziğin sevilen kadın sesi Ayşegül Aldinç, dillerden düşmeyen şarkılarını hayranları ile seslendirecek.

Son olarak 28 Aralık Cumartesi akşamı ise, caz alanındaki besteleri ve coverları ile gönülleri kazanan sanatçı Karsu, sevenleriyle buluşacak. Ardı sıra aldığı ödüllerle son yıllarda Türkiye’nin adının dünyada duyulmasında rol oynayan genç müzisyen, Akmerkez misafirleri için çok özel bir performans sergileyecek. Karsu’dan önce Sanatçı Deniz Sipahi ile Tolga Akyıldız sahnede olacak.

Tüm etkinliklere katılımın ücretsiz olarak gerçekleşeceği Akmerkez Üçgen Teras’ta konserler saat 20.00’da başlayacak.

**

Akmerkez Kış Festivali / 26-28 Aralık

Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri / Yeni Türkü / 26 Aralık Perşembe / 20.00

Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri / Ayşegül Aldinç / 27 Aralık Cuma / 20.00

Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri / Deniz Sipahi & Tolga Akyıldız / 28 Aralık Cumartesi / 19.30

Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri / Karsu / 28 Aralık Cumartesi / 20.30