Güzel Oyuncu Başak Parlak: “Sadelik beni özgürleştiriyor.”

Bir Özdilek markası olan Sadem’in reklam yüzü, doğallığı ve zarafetiyle dikkat çeken güzel Oyuncu Başak Parlak, markanın sonbahar – kış koleksiyonu için kamera karşısına geçti. Parlak, oyunculuğunun ve kişisel yaşamının yanı sıra yer aldığı Sadem reklam filmi ve markaya dair deneyimlerini Özdilek kurumsal yayını We You They’in okurlarıyla paylaştı.

Doğallığı ve zarafetiyle dikkat çeken güzel Oyuncu Başak Parlak, reklam filmi çekimlerindeki Sadem bornoz takımlarıyla göz kamaştırdı. Markanın sonbahar – kış koleksiyonunu tanıtan Parlak, “Yaşam alanlarımda da sadelikten yanayım çünkü ev dinlenmeniz gereken bir yer, evin içerisindeki fazla eşya ve dekorasyon kargaşasını sevmiyorum. Sadelik beni özgürleştiriyor.” dedi.

“Organik yaşam hayatımızda…”

Organik yaşam bir süredir hepimizin hayatında şeklinde ifade eden Parlak, “Organik olmayan ürünlerin vücuda ve kişiye verdiği zararlar konusunda bilinçlendikçe biraz daha dikkat etmeye başlıyorsunuz. Bu noktada giydiklerimiz de çok önemli. Bize dokunan bir ürünün organik olması çok önemli bir şey. Sadem ile tanışmamda beni en çok çeken de bu oldu. Bornozlarını giydiğimde tenimde yabancı hiçbir şey yokmuş gibi... Size uygun ve doğal bir şey giydiğinizi hissettiriyor.” diye belirtti.

Doğallığı kadar güzelliğiyle de hayranlarının kalbinde taht kuran başarılı oyuncu Başak Parlak’ın tanıttığı Sadem bornoz ve nevresim takımı ürünlerine seçili Özdilek mağazalarından veya Özdilekteyim.com çevrim içi alışveriş sitesinden kolaylıkla ulaşılabiliyor.