İstanbul’un en büyük yaşam ve alışveriş merkezi Emaar’ın, Ladies Night’a özel Hayal Kahvesi’nde gerçekleştirdiği Burcu Esmersoy ile Açık Mikrofon etkinliği büyük ilgi gördü. Burcu Esmersoy’un hikayesini keyifle dinleyen misafirler arasından mikrofonu eline almak isteyen kadınlar da sahneye çıkıp kendi öyküsünü paylaştı.

 

Yeni nesil konsept mağaza ve restoranları, Türkiye’nin en büyük timsahının bulunduğu akvaryumu, 15 salonlu Cinemaximum Gold Class sineması ile İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi Emaar’ın her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirdiği kadınlara özel kampanyası Ladies Night kapsamında 23 Ekim’de keyifli bir etkinliğe imza attı.

 

Ladies Night’a özel Hayal Kahvesi’nde düzenlenen “Açık Mikrofon” gecesinde ekranların sevilen yüzü, sunucu Burcu Esmersoy, sevenleriyle buluştu. Büyük ilgi gören “Açık Mikrofon” gecesinde Esmersoy; mesleği, iş hayatı ve hayata bakışını açık yüreklilikle konuklarla paylaştı. Gecede mikrofonu eline almak isteyen misafirler arasından söz alan kadınlar da, Esmersoy ile birlikte sahneye çıkma ve karşılıklı sohbet eşliğinde hikayesini paylaşma fırsatı yakaladı.

 

“Bir ilişkinin ilk tartışması neyse, son tartışması da o oluyor”

Ladies Night Açık Mikrofon etkinliğinde Esmersoy, kendisinden ilişkilere dair tavsiye isteyen konuklarına “Bir ilişkinin ilk tartışması neyse, son tartışması da o oluyor. Bunu hiçbir zaman göz ardı etmeyin” dedi. Genç katılımcılara da “Yıllar çabuk geçiyor. 22 yaşımla 30 yaşımın arasında geçen zamanın nasıl geçtiğini hatırlamıyorum. Zamanınızın kıymetini bilin” tavsiyesinde bulundu. Esmersoy’un, “Kadınların kendine özel vakit ayırması çok kıymetli. Bu etkinlikle bir araya gelip birbirimizle hikayelerimizi paylaşmak bence hepimize çok iyi geldi” sözleriyle biten gecede konuklar keyifli iki saat geçirdi.

 

Sadece kadınlara özel: Ladies Night

Emaar’da her Çarşamba düzenlenen kadınlara özel Ladies Night kapsamında bir içecek alan kadınlara ikincisi hediye ediliyor. Her Çarşamba 17.00-22.00 arasında seçili restoranlarında geçerli kampanyadan faydalanmak isteyen kadınlar, ücretsiz üç adet içecek kuponunu Emaar’da bulunan kampanya standlarından alabiliyor. Kadınlar, seçili restoranlarda ister alkollü ister alkolsüz bir adet içecek aldıktan sonra bu kuponlarla ikinci içeceklerini ücretsiz olarak yudumluyor.