Forum İstanbul’da 29 Kasım’da gerçekleşecek alışveriş maratonunda, ziyaretçilere Burcu Esmersoy ve Özge Ulusoy yol gösterecek. Kapılar açılmadan önce yaptıracakları ısınma hareketleriyle ziyaretçileri alışveriş maratonuna hazırlayacak olan 2 isim, Forum Friday’ın başlamasıyla birlikte de indirimli ürünler için ziyaretçilere ipuçları verecek.

 

FORUM İstanbul Alışveriş Merkezi, “Forum Friday” adını verdikleri 29 Kasım günü için çok özel bir alışveriş etkinliği hazırladı. Sevilen isimler Burcu Esmersoy ve Özge Ulusoy’un eşlik edeceği alışveriş maratonu ile Forum İstanbul ziyaretçileri hem eğlenecek hem de birbirinden iddialı alışveriş fırsatlarından yararlanma imkânı bulacak.
 

İndirimler için ipuçları, yarışmalar…

 

Etkinlik öncesi sosyal medyadan çağrıda bulunacak olan Esmersoy ve Ulusoy, kapılar açılmadan önce de gelen ziyaretçileri ısınma hareketleri ile alışveriş maratonuna hazırlayacak. Saat 10.00’da kapıların açılmasıyla birlikte de Forum Friday etkinlikleri resmen başlamış olacak.

Burcu Esmersoy ve Özge Ulusoy, misafirlerin indirimli ürünleri bulabilmeleri için ipuçları vererek küçük yarışmalar düzenleyecek. İki ünlü, etkinlik boyunca da kendi sosyal medya hesaplarından yapacakları paylaşımlarla, alışveriş maratonu heyecanını takipçilerine yansıtacak.