Sephora Collection’ın Sonbahar koleksiyonunda yer alan yeni cilt bakım ürünleri, deniz, kum ve güneşten yıpranan cildinizi baştan yaratmanıza destek oluyor...

Cildinize ve saçınıza siz uyurken bakım yapan gece maskeleri, kokularıyla kendine hayran bırakan el yıkama jelleri, stick şeklinde her an yanınızda taşıyabileceğiniz pratik yüz maskeleri ve tek kullanımlık kağıt maske ürünleriyle, cilt bakımı artık hem çok eğlenceli hem de çok pratik!

Sephora deneyimi şimdi online:

www.sephora.com.tr

 

FACE MASK STICKS

( YÜZ İÇİN STICK MASKE )

Her an yanınızda taşıyabileceğiniz ellerinizi bulaştırmadan cildinize pratik bir şekilde maske uygulaması yapabileceğiniz Sephora Collection stick maskeler hayatınızı kolaylaştırıyor.

Peeling etkili kömür, arındırıcı desteği veren spiruluna, besleyici karpuz ve matlaştırmaya yardımcı olan bambu olmak üzere dört farklı alternatifi bulunuyor.

Siz nereye Sephora Collection sticks maskeniz oraya!

Fiyat: 34,90 TL – ( birim fiyatı )

 

 

HAND CLEANSING GEL

(EL TEMİZLEYİCİ JEL)

Durulama gerektirmeyen ve her yere götürülebilen pratik formatta sunulan bu jeller, taze ve çekici bir koku bırakarak ellerimizi temizlememize yardımcı oluyor... İçeriklerinde neler var ? Ferahlatıcı etkili karpuz, canlandırmaya yardımcı acerola kiraz nemlendirici destekli badem, yatıştırmaya yardımcı hindistan cevizi suyu, parlaklığa destek ejderha meyvesi ve arındırıcı etkili greyfurt…

Fiyat: 14,90 TL ( birim fiyatı )

 

 

2 Sİ 1 ARADA YAĞLI KAĞIT MASKE

1 dakikada sonuç veren iki görevi aynı anda üstlenen yağ maske, makyajınızı temizlerken aynı zamanda cildinizin beslenmesine de yardımcı oluyor.

Süt yağ formülüyle hayran kalacağınız maskenin küçük göz bölümleri gözlerinizi kolayca temizleyerek, makyajdan arındırılmasına yardımcı oluyor.

Fiyat: 28 TL ( birim fiyatı )

 

 

 

THE HEASTING MASK

(ISI ETKİLİ MASKE )

Sauna hissini yüzünüzde hissetmek için evinizde sauna olmasına gerek yok. İhtiyacınız olan tek şey Sephora Collection ısı etkili maske!

İçeriğindeki volkanik ekstreler ve ısıtıcı kristallerle zenginleştirilmiş maske, cildinizin 10 dakikada beslenmesine, yatıştırılmasına ve rahatlamasına yardımcı oluyor.

Aynı saunadaymışız gibi…

Fiyat: 28 TL ( birim fiyatı )

 

 

 

THE MAN MASK

(ERKEKLER İÇİN KAĞIT MASKE )

Sevgili erkekler, bu maske sizin için…

İçeriğindeki kömür ve deniz tuzları ekstreleriyle zenginleştirilmiş 5i 1 arada bakım maskesi cildin arındırılmasına, canlandırılmasına ve nemlendirilmesine yardımcı oluyor.

Sakallarınızı yumuşatarak tıraş sonrası ciltteki yanmaların önlenmesine de destek oluyor.

Fiyat: 28 TL (birim fiyatı )

 

 

HAIR SLEEPING MASK

(GECE SAÇ MASKELERİ )

Gece siz uyurken saçlarınızı şımartan bir maske düşünün…

İlk adım krem maskeyi saçlara uygulamak ardından yenilenmiş boneyi takmak.

Sonuç; 8 saatlik uykunun ardından saçlar daha yumuşak ve daha parlak!

Sephora Collection besleyici hindistan cevizi, kırılma önleyici karite, kabarma önleyici aloe vera ve ejderha meyve olmak üzere dört farklı seçenek sunuyor.

Fiyat: 24 TL (birim fiyatı )