Canlı, Parlak ve Daha Genç bir Cilt!

 

Dr. Saliha Sönmezateş VipTurkey dergisi okuyucularına, ReolojikLifting yöntemini, hangi bölgelere, nasıl uygulandığını detaylıca anlattı.

 

Reolojik Lifting Nokta Atışı, 5 noktadan uygulanan ve  bu özelliği  sayesinde seansların son derece konforlu geçmesini  sağlayan  bir uygulamadır.Ayrıca  sadece 5 noktadan uygulandığı  için zaman kaybına da yol açmaz.

 

Reolojik Lifting uygulaması 1 ay ara ile 2 seans uygulanır. Hacim kaybı ve yağ dokusunda bozulma yaşayan olgularda.  akne veya skar durumlarında, cildin elastikiyetinin kaybolduğu vakalarda sadece 2 seans ile gözalıcı  sonuçlar görülmektedir.

 

Reolojik Lifting uygulaması; cilt altı bağ dokusundaki hücrelerin canlılığını sürdürebilmesi için uygun koşulları sağlar.

Ayrıca  esneklik ve destek açısından önemli olan hücre dışı metriksin yeniden yapılanmasın  sağlar.Sonuç gözle görülürbir lifting ile canlı, parlak ve daha genç bir cilt olacaktır.

 

Reolojik Lifting uygulaması sadece yüz ile sınırlı değildir.Boyun bölgesinin gençleştirilmesi, koldasarkmış ve kırışıklık sorunu yaşayan cildin toparlanması ve el sırtındaki hacim kayıplarının giderilmesi amacı ile de kullanılmaktadır. Herbir noktasal teknikle ve 1' er ay ara ile 2 seans uygulama yapılmaktadır. Seanslar çoğunlukla senede bir kez nadir vakalarda 2 ay sonra yapılacak bir repel dozu gerekmektedir.

 

Sonuç olarak daha kısa sürede, daha konforlu uygulama  ile canlı, parlak ve sıkı bir cilt için;Reolojik Lifting öneriyorum.