Dünyanın en güçlü markaları Melissima'da

 

Türkiye'nin en başarılı güzellik merkezlerinden biri olan Melissima'nın kurucusu Elif Karakışla'ladan yaz ayının son demlerini yaşadığımız bu günlerde kışa girerken sıkı ve sağlıklı bir cilt için yapılması gerekenleri konuştuğumuz, bunun yanı sıra bünyelerinde zayıflama ve sıkılaşma konusunda oldukça iddiali olan yeni teknolojiler hakkında bilgi aldığımız keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

 

Elif hanım, nedir başarınızın sırrı?

Başarımızın sırrı kesinlikle yaptığımız işi tutkuyla yapmak, çok çalışmak. Servis verdiğimiz kim varsa can kulağı ile dinlemek. Dünya’ya açık olmak. Gelişmeleri yakın takip etmek. Modaya uymamak, modayı yaratan stilimize sahip çıkmak. Access Consciousness öğretilerini Melissima’da her anımızda canlı canlı yaşamak yaşatmak. 


Yoğun bir yaz döneminden sonra kış mevsimine geçerken Melissima'da yaptırabileceğimiz cilt bakım uygulamaları neler?

Yaz dönüşü ciltleri yenilemek esas hedefimiz. Cilt temizliği sistemlerimiz Aquapeel ve Aquaex3 ile derin temizlik, balkabağı bakımı ile antioksidan onarım, PhFormula bakımları ile cilt yenileme, leke ve akne tedavisi, antiaging bakımlar, Pink Peel ile yüksek lifting, Green Peel ile cilt soyma, Bloomea ile iğnesiz mezoterapi, LPG ve Venus Legacy ile kolajen artışı, EZCO ile yüksek oksijen, SkinCeuticals Hollywood bakımları ile ışıltı, Obagi Blue Peel Radiance ile sıkılaşma, ZO Red Carpet ile pürüzlük, Snowcell ile pamuk bir cilt, Altın İğne ile sımsıkı bir yüz ovali mümkün. İhtiyaca göre karar vereceğiz; elimiz çok güçlü. 


Bünyenizde bulunan medikal ürünler hakkında bilgi alabilir miyiz?

Dünya’nın en güçlü markaları Melissima’da buluşuyor. Ne Türkiye’de, ne de Dünya da eşi benzeri yok. Bu konu bizim için gurur ve güven kaynağı. Sothys Paris, Genosys, Obagi Medical, Nextcell, ZO Skin Health, PhFormula, SkinCeuticals gibi devlerin buluşması muhteşem protokoller ve inanması güç öncesi sonrası vakalar ortaya çıkarıyor. Üstelik sadece Melissima’ya gelebilenlere değil, Whatsapp üzerinden tüm Türkiye’ye ve hatta yurtdışından bizi takip eden değerli dostlarımıza mutlulukla cilt takip programları yapabiliyoruz. 


4) Çoğumuzun en büyük sorunlarından olan bel ve göbek bölgesi yağlanması konusunda  bünyenizdeki son teknoloji ürünü zayıflama robotu olan D-Finitive EVO hakkında bilgi alabilir miyiz?

Melissima’da zayıflama ve sıkılaşma konusunda da iddiamız yüksek. LPG’nin 4 ayrı modeli, son lansman LPG Alliance dahil cihaz parkurumuzda mevcut. Ödüllü zayıflama robotu D-Finitive EVO, FDA onaylı Venus Legacy, kadınların gözdesi AWT’nin en son modeli AWT Ultra Melissima’da. Ayrıca çok sevilen, bilgisi deneyimi derin, milli sporcu Reformer Pilates eğitmenimiz ve sihirli elleri ile bedenleri heykeltraş gibi şekillendiren masözümüz ile kadromuz muhteşem bir sinerjide çalışıyor. 


Elif hanım son olarak Melissima ve kendinizle alakalı gelecek planlarınız neler?

5 yıl sonra bir okul, 2 sene sonra kendi markamız ile üretim, 3 sene sonra yazacağım kitap, 8 sene sonra üniversitede ders vermek, 1 sene sonra butik bir şube. Hayaller her sabah güneşin ilk ışığı ile beni yataktan dışarı çekiyor. Allah herkese emeklerinin karşılığını, kalbinin aynasında göstersin.