Seçkin tasarımcıların, alanında önde gelen profesyonellerin, koleksiyonları ve özel seçkileriyle yer aldığı, herkesin ilgiyle takip ederek, katıldığı GC Shopping Events, heyecanla beklenen ve yeni yıl neşesini, mutluluğunu sergileyen “2020 Calling” alışveriş etkinliğiyle yine büyük yankı uyandırdı.

 

Güniz Taşdemir ve Canseli Özhelvacı’nın 2014’te başlattıkları GC Shopping Events’ın 25. organizasyonu “2020 Calling”e katılanlar arasında Pastense By Guniz Taşdemir, Cabakcor Club, Ahmet Çoban, Carrie Frida EtcSaras Jewels, Ema Aydın, Bobbie Brown, Simay Bülbül, Hatice Teyze, Begm gibi takıdan kıyafete, güzellik / kişisel bakımdan dekorasyona uzanan birçok seçki ve isim vardı.

 

Pelin Kaya, Zeynep Madra, Arzu Kunt, Bade İşçilSeda Önder, Özlem Ada Şahin, Elif Güvendik, Zeynep Mansur, Gülben Ergen gibi ünlü simaların da ziyaret ettiği ve ilgiyle, tek tek, tüm stantları gezdikleri GC Shopping Events 2020 Calling, organizasyon boyunca gerçekleştirilen sürprizleri ve heyecan uyandıran hediyeleriyle de tam anlamıyla yılbaşını neşesini yaşattı.