Tomorrowland, Ultra Music Festival gibi dünyaca ünlü müzik festivallerinin aranan ismi ve House müziğin son yıllardaki en iyi temsilcisi olarak gösterilen DJ Steve Aoki, Türk dinleyicileriyle Volkswagen Arena’da buluştu.


Dünyanın en önemli müzik festivallerinde performansı kadar sahne şovlarıyla da adından söz ettiren ve House müziğin en iyi örneklerini başarılı mixlerle buluşturan DJ Steve Aokiİstanbul’un sevilen performans sahnesi Volkswagen Arena’da Türk dinleyicileriyle buluştu. Nefes kesen ve adrenalin artıran performansıyla dinleyenlerin kendinden geçtiği müthiş konserde, Aoki’nin seyirciyi coşturan eğlenceli dansları ve vokal performansı da dikkat çekti.

Tüm dünyada House müziğin çekik gözlü prensi olarak tanınan DJ Steve Aoki, eski ve yeni repertuarının en hit parçalarını İstanbul’un sevilen performans sahnesi Volkswagen Arena’da Türk dinleyicileriyle buluşturdu. King desteğiyle gerçekleşen Aoki konserinde müzikseverler eğlenceye doydu. Playlistinde dünyanın sayılı DJ’leri Armand Van HeldenThe Bloody Beetroots gibi isimlerle yaptığı ortak çalışmalara da yer veren Aoki, ritmin giderek arttığı unutulmaz bir konsere imza attı.