Doris Hofer’in Yeni Kitabı “İçindeki Sen” Ünlü Konuklarla Tanıtıldı

Doris Hofer’in camın yenilikçi markası LAV’ın sponsorluğunda yayınlanan ikinci kitabı İçindeki Sen, d.ream Akademi’de gerçekleştirilen bir davetle tanıtıldı. Aralarında Ayşe Tolga’nın da olduğu davetliler Doris Hofer eşliğinde kitaptaki tariflerden bazılarını hazırlayarak keyifli anlar geçirdi.

Squatgirl adıyla tanınan yaşam koçu Doris Hofer’in camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV sponsorluğunda Libros Yayınları etiketiyle çıkan ikinci kitabı “İçindeki Sen”, 4 Nisan günü d.ream Akademi’de gerçekleştirilen özel bir davetle tanıtıldı. Ayşe Tolga’nın da katıldığı LAV’ın ev sahipliğinde düzenlenen davette, Doris Hofer kitabının doğuş hikayesinin yanı sıra mutlu ve kaliteli bir hayat için yapılması gerekenlere dair ipuçlarını da paylaştı. Kendine güvenmenin en az sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak kadar önemli olduğunu anlatan Doris Hofer, kendine güvenin ise ancak insanın içindeki benliğini keşfederek mümkün olduğunu hatırlattı.

Davetliler, Doris Hofer ile kitapta yer alan lezzetli ve sağlıklı tariflerden sağlıklı pralin ve darı muhallebi sinin yapılışını da öğrenme fırsatını yakaladı. İlham veren workshop’a katılan davetliler kendi hazırladıkları lezzetler eşliğinde keyifli anlar yaşadı.