HAKAN AKKAYA İSE ; ERKEKELRİN ESTETİK YAPTIRMASINA KARŞI DEĞİLİM AMA KARAKTERİSTİK  GÖRÜNTÜYÜ BOZAN ESTETİĞE KARŞIYIM DEDİ.

 

                 

 

 

Ünlülerin Güzellik Danışmanı Burçin Göksu’nun kurucusu olduğu, kalıcı makyaj, cilt bakımı, saç pigmentasyonu ve kirpik uygulamaları gibi çeşitli alanlarda hizmet veren Bugo Beauty’nin  3’ncü şubesini  Sinop’ta  açtı. “ Bugo “ lakabıyla markalaşan  ünlü güzellik koçu Bugo Burçin Göksu’yu yakın dostları İvana Sert, Hakan Akkaya yalnız bırakmadı.   Sinop merkezdeki  açılışta  Bugo Burcin Göksu,  İvana sert , Hakan Akkaya’yı görmek isteyenler kısa süreliğine caddenin trafiğe kapanmasına neden olarak izdihama neden oldu. Kalabalığın büyük ilgisiyle açılışı yapan 3 ünlü isim daha sonra izdihamdan dolayı işlem  odasında beklemeye alınırken , basın mensuplarının  sorularını  güzellik salonunun işlem odasında cevaplamak  zorunda kaldılar.3 ünlü isim basınamahsur kaldıkları işlem odasında işlem sedyesinde poz verdi.

 

Hakan Akkaya ; Burçin Göksu benim çok yakın arkadaşım markasının isimi  Bugo aslında bizim arkadaşlar arasında ona taktığınız lakaptı şimdi lakaptan markalaşarak şubeleşmesi beni çok  mutlu etti. Estetiğe karşı olmadığını söyleyen Akkaya ;  karakteristik görüntüyü bozan estetiğe karşıyım , Erkelerin estetik yapasına karşı değilim dedi.

 

Ivana  sert ise   kendimi Sinoplu gibi hissediyorum. Amazon Kraliçesi Sinope hikayesi beni çok etkiledi.  Bende  Amozon  ruhlu bir kadınım, Bugo Burçin Göksu ile  sadece Makyaj konusunda çalıştığını henüz estetik yaptırmadığını , 50 yaşından sonra ihtiyacım olursa estetik  operasyonlara sıcak bakabileceğini  açıkladı.