Çikolata Parçalı Muzlu Dondurma!

Kahve Dünyası, dondurma severler için mutluluk verici iki lezzeti bir araya getirdi. Bitter çikolata ve muzu el yapımı dondurmasında buluşturan Kahve Dünyası’nın bu lezzeti nisan ayı boyunca misafirlerini bekliyor.

 

Kahve Dünyası, mevsim lezzetlerinin başrolde olduğu ‘ayın dondurması’ konseptiyle misafirlerine dört mevsim boyunca dondurma keyfi yaşatmaya devam ediyor. Tüm ikramlarını kendisi üreten Kahve Dünyası, her ay farklı bir lezzetle hazırladığı sürpriz dondurmalarına nisan ayında Çikolata Parçalı Muzlu Dondurma ile devam ediyor.

 

7’den 70’e herkesin severek tükettiği muz ve kırıntı bitter çikolatanın Kahve Dünyası şeflerinin özel reçetesiyle buluşmasından doğan bu lezzetin sırrı, el yapımı içeriğinden geliyor. Tam yağlı Jersey inek sütü, dondurmaya özel bir kıvam veren süt kreması, muz püresi ve dağlık bölgelerde yetişen orkide bitkisinin köklerinden elde edilen salep ile ortaya çıkan bu tat, dondurma keyfinizi katlıyor.

 

 

Özel ısı korumalı kutu ile nisan dondurmanız Kahve Dünyası mağazalarında

Endüstriyel üretimden uzak, tamamen el yapımı tarzında hazırlanan Çikolata Parçalı Muzlu Dondurma, nisan ayı boyunca tüm Kahve Dünyası mağazalarında dondurma severlerin beğenisine sunuluyor. Kahve Dünyası, diğer tüm dondurmalarında olduğu gibi boya içermeyen Çikolata Parçalı Muzlu Dondurma’sını kiloluk olarak da satışa sunuyor. Kahve Dünyası’nın özel ısı korumalı kutularıyla dondurma keyfi yaz kış fark etmeksizin devam ediyor.