Akmerkez Üçgen Teras Yılbaşı Konserleri Karsu ile son buldu. Binlerce İstanbullu yağmura ve soğuk havaya aldırmadan doyasıya eğlendi.

 

Akmerkez;  yılın son günlerinde birbirinden eğlenceli etkinliklerle ev sahipliği yapmaya devam ediyor.  Kış festivali tadında Üçgen Teras’ta gerçekleşen konserlerin son konuğu ardı sıra aldığı ödüllerle son yıllarda adını dünya çapında duyuran genç müzisyen Karsu oldu. Binlerce İstanbullu yağmura ve soğuk havaya aldırmadan konserin tadını çıkardı.

Caz alanındaki besteleri ve cover’larıyla sevilen sanatçı Karsu’yu hayranları coşku ile karşıladı. Binlerce hayranını karşısında gören Karsu; ‘Ben olsaydım bu havada gelmeyebilirdim. Hepinize çok teşekkür ederim’ dedi. Konsere piyanosunu çalarak başlayan genç sanatçı ardından ‘Gesi Bağları’nı seslendirdi.  Yağmur altında bir saat sahne alan Karsu’ya hayranları sonuna kadar eşlik ettik.

Konser boyunca piyanosunu da çalmaya devam eden sanatçı, muhteşem performansıyla misafirlere unutamayacakları bir akşam yaşattı. Karsu; “Şimdiden mutlu seneler. Yeni yılın sağlık, huzur ve dilediklerimizi getirmesini umarım” diyerek alkışlar eşliğinde sahneden indi.

Deniz Sipahi ile Tolga Akyıldız’da Yılbaşı Konserleri’nin konukları arasında yerine aldı. Karsu’dan önce sahne alan ikili, muhteşem enerjisi ile tam not aldı.