Sımsıcak yaz günleri artık yerini sonbahara bırakıyor. Zararlı güneş ışınlarından, tuzlu deniz suyundan yorgun düşen cildinizi, soğuk havalar öncesinde L’actone’un cilt bakım ürünleri ile nemlendirerek canlandırın!

 Cildinizi Nemlendirerek Sonbahara Hazırlayın

Hava değişimi ve soğuk havaların gelişiyle, deniz suyundan ve zararlı güneş ışınlarından etkilenen cildi temizlemek ve vücut losyonları ile nemlendirmek gerekiyor. L’actone’un Olive Oil Body Care ürünlerinden olan el kremi ve vücut losyonu ile cildinizi pürüzsüz ve yumuşacık yaparak kendinizi şımartabilirsiniz.

Güneş Koruyucunuzu İhmal Etmeyin!

Sıcaklıklar düşüp sonbahar yüzünü gösterse de güneş ışınları cildinizi olumsuz yönde etkilemeye devam eder. Zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı, özellikle de yüzünüz için L’actone Güneş Koruyucu Spf 50+ Sprey Süt’üdeneyebilirsiniz. Cildinizin nemlendirilmesine de yardımcı olan sprey süt, çantanızdan ayırmayacağınız bir ürün olacak.

Cildinize Bakım Köpüğü Uygulayın

Güneş yanıkları, zararlı ışınlar, denizin tuzlu suyu derken cildinizdeki hassasiyet ve kuruluğu yatıştırmak için L’actone’un Panthenol Sprey 150 ml’sini uygulayarak cildinizi besleyebilirsiniz. Bakım köpüğü içerisindeki vitamin-e, aloe vera ve allontoin sayesinde cildinizin bronzluğu uzun süre korunurken nem ihtiyacı da karşılanarak, parlak ve canlı bir görünüm kazanır. L’actone Panthenol Sprey dış etkenlerin olumsuzluklarına karşı doğal koruyucu bir bariyer etkisi de sağlar. 
 

 www.lactone.com.tr