Yeni bir yılın kapılarını aralamak üzereyiz. Bu durum bazılarımız için heyecanlı bir süreçken, kimilerimiz için de kişisel bir kabusa dönüşebiliyor. Çünkü ‘yeni yıl’ aynı zamanda ince ve fit bir vücudu hayal etmek, o çok beğendiğimiz elbisenin içinde kendimizi rahat hissetmeyi istemek demek. Peki, 2017’ye mükemmel bir giriş yapmak istemez misiniz? O zaman size kişiye özel zayıflama programlarından bölgesel zayıflama uygulamalarına, bağımlılık tedavilerinden anti-aging tedavilerine ve fonksiyonel antrenmanlara kadar pek çok uygulamanın yeraldığı 360 Fit Yeni Nesil Zayıflama Merkezi Uzmanı Liana Pesah’ın önerilerini dikkatle okumanızı öneriyoruz.

Sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenlerin yeni adresi olmaya aday 360 Fit Yeni Nesil Zayıflama Merkezi’nde LianaPesah yönetiminde yeni bir ‘siz’e kavuşmanız için geniş bir yelpazede detaylı çalışmalar gerçekleştiriliyor. LianaPesah, kilo probleminin günümüzde alkol ve sigara bağımlılığı kadar güçlü bir bağımlılık olduğunu söylüyor: “Şişmanlık, 7’den 70”e çağımızın en büyük sorunlarından. İnsanlar sonuç alamadığı geleneksel alternatiflerden bıkmış durumda. Yeni arayışlar içinde bizim amacımız bu boşluğa önemli bir yenilik sunmak”.

En önemli gençlik aşısı aşk
LianaPesah, 360 Fit Yeni Nesil Zayıflama Merkezi’nde 10 yılı aşkın bir süredir sağlık sektöründe edindiği tecrübeleri hayata geçiriyor. Ona göre genç kalmanın kuralları oldukça basit. Pesah, gençliğin sırrını aşağıdaki 10 altın kuralla açıklıyor. 
Olduğun yaşı değil hissettiğin yaşı yaşa.
Her gününü son gün gibi değerlendir.
 Vücuduna saygı göster.
Ruhunu besleyecek ne varsa deneyimle.
 Hiç bir zaman pes etme.
Hareket et, oksijen yaşam demektir.
Açlığın kadar ye, fazlasını bırak.
Vücudunda eksikliğini hissettiğin tüm vitaminleri kullan.
Teknolojinin tüm nimetlerinden yararlan.
10.Sev... Her neyi seversen sev... Unutma, en önemli gençlik aşısı aktır. 
9. Altın kural için vakum gücüyle zayıflayın
LianaPesah, gençliğin 9. altın kuralında da söz ettiği gibi 360 Fit Yeni Nesil Zayıflama Merkezi’nde de teknolojinin tüm yeniliklerinden yararlanıyor. Bu uygulamalar  arasında son yıllarda öne çıkan, Hollywood yıldızlarının da rağbet gösterdiği Vacu Magic var. Bu vakum sisteminin hedefi, doğrudan vücutta birikmiş istenmeyen yağlar… Vakum eşliğinde yapılan egzersiz sırasında vücut sirkülasyonu ileri teknolojiyle geliştirilmiş vakum gücü kan dolaşımını aktive ediyor. Bu sırada vücut ısısı da arttığından kılcal damarların genişlemesiyle metabolizma hızlanıyor.Egzersiz sonrasında, 30 dakikalık vakum etkisiyle ise damarlar hızlı bir şekilde genişlemeye başlıyor ve kan normal sirkülasyonundan 10 kat hızlı bir şekilde vücudun üst bölümüne pompalanıyor. Kalp daha hızlı atıyor.Hızla artan kan dolaşımı, doğrudan vücuttaki yağı harekete geçiriyor ve yağ yakımını başlatıyor. Egzersiz sırasında yüksek kalori harcadığı için, kişi doğrudan yağdan kilo vermeye başlıyor.