Marmara Park Çocukları Benzersiz Bir Uzay Macerasına Çağırıyor

Marmara Park Alışveriş Merkezi, 21-29 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Ufozaytürk Uzay Macerası ile tüm çocukları benzersiz ve unutulmaz bir maceraya yaşamaya davet ediyor.
 

Marmara Park Alışveriş Merkezi, düzenlediği birbirinden keyifli ve benzersiz etkinliklere Ufozaytürk ile bir yenisini ekliyor. 21-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Ufozaytürk Uzay Macerası ile Marmara Park çocuklara uzayı ve evreni keşfetmeye çağırıyor. Etkinlik, 4-11 yaş arası çocukların uzay, güneş sistemi, gezegenler, galaksiler ve dünya dışı yaşam konularında benzersiz bir deneyim yaşayıp eğlenerek bilgilenmesini, bu konulara ilişkin ilgi çekici, ön yargısız, pozitif ve merak duyan bir algıya ulaşmasını amaçlıyor.
 

Ufozaytürk Uzay Macerası’nda çocuklar, astronot kıyafetlerini giyerek keyifli bir ay yürüyüşünün ardından Marmara Park etkinlik alanında bulunan 6 metre çapındaki UFO ile yolculuğa başlıyor. Uzay gemisinde her çocuk kendi koltuğu, kontrol paneli ve ekranıyla benzersiz bir uzay macerası yaşıyor. Etkinliğe katılan tüm çocuklar isimlerine özel düzenlenmiş “Uzay Kaşifi” sertifikasının da sahibi oluyor.