Değişimin, yeniliğin, sıcağın ve umudun dönemi olan bahar mevsimine girmiş bulunmaktayız. Bahar mevsimi, herkesin hayatında yeni başlangıçlara gebe ve bu nedenle bahar denilince akla gelen ilk kavram, bereket. Doğanın tüm güzelliklerini önümüze serdiği bu günlerde Mayıs yağmurları ile birlikte topraklarımız da bereketlendi. Bahar mevsiminin ılımlı havasını hayatımıza adapte etmek için tüm güzel duygulara kucak açmamız ve kendimizi doğanın bu yenileyici rüzgarına bırakmamız gerekli.

Biliyorsunuz ki bu dönem, sadece doğa ananın değil vefakar annelerimizi hatırlamamız, ayrıca Haziran ayı için ailemizin yıkılmaz direkleri olan babalarımıza yapacağımız hazırlıklara da başlamamız gereken bir ay. Sarıldığımızda huzur bulduğumuz, dizine yattığımızda yenilendiğimiz annelerimizin değerini bir gün değil tüm hayatımız boyunca ödeyemeyiz, fakat onların dudaklarında yaratacağımız ufacık bir gülümseme bile tüm hayatımıza güneş gibi yansıyor.

Hem annelerimize hem de doğanın bu güzel atmosferine özel çıkardığımız bu rengarenk sayımızda Vip Turkey Dergisinin siz değerli okurları için birbirinden güzel röportajlara, iş ve cemiyet hayatından haberlere yer verdik. Bereketi bize sunan bahar mevsimine, fedakarlıklarını ve desteklerini bir an bile bizden uzak tutmayan değerli annelerimize sonsuz sevgi ve saygılarımla.