Mehmet Aktürk

Yaşam Kodu Analiziyle Yaşamınıza Işık Tutun!

 Yaşamımızda kararlar alırken en doğru kararı vermek isteriz. Bu kararları alırken kendinize, "Hangi dönemdeyim ve o dönem benim için hangi konuları öne çıkarıyor, hangi yılda neleri, nasıl yapabilirim, bana ne tür fırsatlar sunuluyor ya da dikkat etmem ve tedbirli olmam gereken konular neler?" diye soruyorsanız, hatta bunlar gibi daha birçok sorunuz varsa bunlara cevap bulabileceğiniz etkili bir yol da var; Yaşam Kodu Analizi!

Karakter özelliklerinizden ilişki kurma şeklinize, dünyaya nasıl baktığınızdan, düşünce modelinize, iş yapma şeklinizden çözüm üretme tekniklerinize, yaşam derslerinizden, fırsatlarınıza kadar çok geniş bir açıdan tüm yaşamınıza bakabileceğiniz Yaşam Kodu Analizi, kendinizle ilgili çarpıcı ve nokta atışı tespitlerle yapılan rafine bir çalışmadır. Sayıların ve harflerin bilgeliğini gördüğünüzde siz de hayran olacaksınız.

İş mi kurmak istiyorsunuz? Ne zaman kurarsanız iyi olur, markanızı ya da şirket isminizi seçerken dikkat etmeniz gereken konular neler, hangi sektörde faaliyet göstereceksiniz ve şirketinizin adı, markanız, kuruluş tarihiniz o sektöre uygun mu gibi can alıcı sorularınıza cevap arıyorsanız, Yaşam Kodu Analiziyle bu cevaplara sahip olabilirsiniz..

Ya da evlenmek istiyorsunuz; ilişkinizin dinamikleri nasıl olur, çocuğunuza en uygun isimler neler olabilir? Yaşam Kodu size bu anlamda nokta atışı tespitler ve rehber olacak bilgilerle çok detaylı açılımlar sunuyor!

Mehmet Aktürk, 2000'li yılların başından itibaren konu üzerinde yaptığı araştırmaları, Yaşam Kodu Analizi olarak 2008 yılından itibaren kişi ve kurumlara sunarak çalışmalar yapıyor.

Kendinize ve yaşamınıza yeni bir vizyonla bakmak, zamanınızı daha iyi yönetmek, etkin ve verimli şekilde kullanmak istiyor ve yeteneklerinimi nerede, nasıl, hangi fırsatlarla birleştirerek kullanabilirim diye düşünüyorsanız, Yaşam Kodu Analizi muhteşem detaylarıyla size rehberlik ediyor. Yaşam Kodu Analizi sadece Mehmet Aktürk'ün yaptığı tescilli bir çalışmadır.

Mehmet Aktürk, kendini tanımak, kendini keşfetmek isteyenlere Yaşam Kodu Analiziyle birlikte aynı zamanda Aura Görüntüleme ve Analizi'yle de bütünsel çalışmalar yapmaktadır. Kişilerin enerji alanlarındaki olumsuz durumların tespit edilmesi, hali hazır duygusal durumlarının ve streslerinin ölçülmesi, bunun fiziksel sağlıklarına olan etkilerinin bulunması gibi daha birçok detayın ve konunun ele alındığı aura görüntüleme ve analizi tam bir enerji check-up'ıdır. Yaşam Kodu çalışmasıyla birlikte kişiye bütünsel bir yaklaşımla rehberlik eder. Bu rehberlik süreçlerinde Mehmet Aktürk, zaman zaman kişilerin bazı sorunları aşmasında ve kendi yaşamlarına liderlik etmesinde kullanacakları “Kendinle Yüzleş Kendi Yaşamına Dokun” isimli eğitimler de vermektedir.