Migros, müşterileri için ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Migros, 5-7 Nisan tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleyeceği İyi Gelecek Festivali’nde Türkiye’nin önde gelen markalarını ve tedarikçilerini bir araya getiriyor. Herkesin katılımına açık olan İyi Gelecek Festivali’nde ziyaretçiler, markaların ürünlerini sergileyecekleri stantları gezmenin yanı sıra birbirinden ünlü isimlerle buluşma fırsatı da bulacak. Mutfak atölyeleri, lezzet tadımları, çeşitli yarışmaların düzenleneceği festivalde, sürpriz hediyeler de sahiplerini bekliyor.

Migros, 5-7 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde Migros İyi Gelecek Festivali’ni hayata geçiriyor. Migros’un Türkiye’nin önde gelen 400 marka ve 2.000’e yakın tedarikçisinin katılımıyla düzenlediği fuar, bir marka tarafından düzenlenen ilk ve en büyük perakende fuarı. Migros, herkesin katılımına açık olan İyi Gelecek Festivali’nde birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak. İyi Gelecek Festivali için biletler Migros mağazaları ve Mobilet üzerinden satışa sunuldu. 20 TL olan bilet fiyatlarında Money Kart ile alımlarda yarı yarıya indirim imkânı sağlanıyor.

Alanının profesyonelleri İyi Gelecek Festivali’nde buluşuyor

Sağlık, spor, beslenme, güzellik, kişisel gelişim, müzik ve eğlenceye dair keyifli sohbetlerin gerçekleştirileceği İyi Gelecek Festivali birçok ünlü ismi ağırlayacak. Şarkıcı Kalben, oyuncu Belçim Bilgin, seyahat yazarı Saffet Emre Tonguç, Yaşam Atölyesi’nin kurucusu ve yazar Aret Vartanyan, beslenme uzmanı Dilara Koçak, beslenme uzmanı Ender Saraç, makyaj sanatçısı Alp Kavasoğlu, saç ve makyaj sanatçısı Önder Tiryaki ve astrolog Hande Kazanova ziyaretçilerle buluşacak isimler arasında yer alıyor.

Fuar kapsamında ayrıca çeşitli etkinlikler, mutfak atölyeleri, lezzet tadımları, çeşitli yarışmalar düzenlenecek ve sürpriz hediyeler sahiplerini bulacak. Migros İyi Gelecek Festivali’nde aynı zamanda tavuk, inek gibi canlı hayvanların bulunduğu bir çiftlik de yer alacak.

Türkiye’nin önde gelen markalarının, ziyaretçileri zaman yolculuğuna çıkaracağı İyi Gelecek Festivali ile ilgili detay bilgi için https://migrosfestivali.com/ ziyaret edilebilir.