Dünya Standartlarında Tasarımlarıyla Triko Giyimine Yön Veren Join Us, İstanbul Moda Haftası’nda İlk Defilesini Gerçekleştirdi

 

 

44 yıllık triko uzmanlığını son trendlerle birleştiren Join Us, 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu, Zorlu PSM’de gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, 11 Ekim Cuma günü gerçekleştirdiği bir defileyle tanıttı.

1975’ten bu yana Avrupa’nın önde gelen üretici firmaları arasında yer alan Join Us, triko üretiminde altyapısı, tasarım ve üretim gücü ile oldukça iddialı. Join Us, günümüz modasına uygun modeller üretirken, yenilikçi tarzıyla tercih edenlere kendilerini özel ve iyi hissettirebilecek ulaşılabilir lüks tasarımlar sunuyor.

Koleksiyon hazırlığında her ürün için farklı ilham kaynağı geliştiren Join Us, yeni koleksiyonu içinde renkli ve kendi tarzını ortaya koyan kadınlar için özgün desenleri geniş bir yelpazede sunuyor.

Kendilerine ait olan desenleri triko ile birleştiren kreasyonda dans eden uzun etekler ve kendinden emin pantolonlarla gündüz rahatlığına, zarafeti ile göz dolduran farklı örgü teknikleri ile hazırlanan parçalarıyla gece şıklığına uzanan zamansız bir duyguya hitap ediyor.