Rêve de Miel®Ailesinin İki Yeni Üyesi ile Tanışın: Ballı Vücut Balsamı ve Ultra Rahatlatıcı Yüz Balsamı

Rêve de Miel® serisi iki yoğun nemlendirici konsantre ile genişliyor: Kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilen zengin içerikleriyle yüz balsamı ve ipeksi, eriyen yağ vücut balsamı bu kış vazgeçilmeziniz olacak!

 

Ultra Rahatlatıcı Yüz Balsamı

Cilt için olağanüstü rahatlatıcı bir bakım deneyimi

Yeni Ultra Rahatlatıcı Yüz Balsamı bal, mimoza, akasya kokuları duyulara hitap ederken; bal, shea yağı, aspir seramidleri ve değerli bitkisel yağlardan (pirinç kepeği ve makademya) oluşan aktif içerikli ultra zengin formülü nemlendirici, yatıştırıcı ve onarıcı bir bakım sunuyor.

Yüz balsamının formülünde ayrıca %100 doğal ve %100 Fransız kökenli olan aktif içerik Propolis Oleoaktif de bulunuyor. Arılar tarafından üretilen propolis; antioksidan, yatıştırıcı, nemlendirici, onarıcı ve arındırıcı özellikleri taşıyan 300’den fazla aktif molekül içeriyor. NUXE, propolisleri elde ederken yenilikçi ve çevreye duyarlı bir öz çıkarma metodu olan, aynı zamanda da arı kovanlarının yararlarını çoğaltan “oIeo-eco-extraction” yöntemini seçti.

Fiyat: 130 TL

 

Ballı Vücut Yağı Balsamı

Yoğun nemlendirici ve duyulara hitap eden bir konsantre!

Bu yepyeni balsam yoğun kuruluğa duyusal ve etkili bir çözüm sağlıyor. İçerisindeki yoğun konsantre halindeki yağ asitleri (argan ve hodan otu’nun değerli bitkisel yağları) cildi güçlü ve etkin biçimde besliyor. İpeksi balsam dokusu ciltte çabucak eriyor ve masajla birlikte yağ formunu alıyor; cildi bal, mimoza ve vanilya kokularından oluşan olağanüstü bir iksirle kaplıyor.

48 SAAT(2) boyunca saf rahatlık sağlıyor ve cildi:

- 4(1) kata kadar onarıyor.

- 5(1) kata kadar nemlendiriyor ve yatıştırıyor.

Kadınların %100’ünde(2) sızlama hissi yok oluyor.

Fiyat: 140 TL

 

Ultra Nemlendirici ve Onarıcı Dudak Kremi

söylem için 3 yeni tasarım

Cam kavanoz “yeni nesil eczacı” stiline gönderme yapıyor ve sınırlı sayıda üretilen 3 farklı kutu ile NUXE’ün çevre konusuna ilişkin benimsediği söylemlerini kutluyor: Doğaya Saygı, Arıları Koruma ve Fransız Kalitesinde Üretim.

Fiyat: 50 TL