Süper lig'de tarihinin ilk şampiyonluğunu yaşayan Başakşehir futbol takımı, yönetimi ve teknik heyeti şampiyonluk yemeğinde bir araya geldi. Yemek için İstinyePark Markalar Sokağı'nda bulunan Zuma Restoranı tercih eden Başakşehir futbol takımı tam kadro yemekte hazır bulundu. 

 
Alışveriş merkezinde ki futbol severlerinde yoğun ilgisi ile karşılaşan futbolcular fotoğraf isteğini geri çevirmez iken, Galatasaray, Fenerbahçe ve Başakşehir ile birlikte şampiyonluk yaşayarak tarihe geçen Mehmet Topal'a bir hayranı kendi yaptığı karikatürü armağan etti. 

Yemek öncesinde basın mensuplarına açıklamada bulunan teknik direktör Okan Buruk, "Öncelikle hepinizin basın bayramını kutluyorum. Tabii ki çok mutluyuz. Geçen hafta Kayserispor maçıyla kazandığımız şampiyonluğun sevincini yaşıyoruz. Takımımıza birkaç gün izin verdik, tekrar antrenmanlara başladık. Bir yandan da ailelerle birlikte bir arada olacağımız bir yemek organize edildi. Bu işin keyfini sürüyoruz. Çok uzun süre çalıştık ama pazar günü maç var, daha sonra da Avrupa kupası oynayacağız. Çok fazla da keyif sürecek vaktimiz yok. Pazar günü maçımız ve kutlamamız var sonra da Avrupa Ligi’ne hazırlanacağız." ifadelerini kullandı.