AK PARTİ BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA NECATİ IŞIK BÜYÜK KONSER ÖNCESİ SİNAN AKÇIL’I MİSAFİR ETTİ

Beylikdüzü’nü yepyeni bir döneme hazırlayan, projeleri ile dikkat çeken AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık, Beylikdüzü’nde yaşayan tüm komşuları için özel bir konser düzenliyor. 23 Mart, Cumartesi akşamı Beylikdüzü’nde yaşayan herkesi Sinan Akçıl’ın konserinde buluşturacak olan Mustafa Necati Işık büyük konser öncesinde Sinan Akçıl’ı seçim bölgesinde misafir etti.

Sinan Akçıl ile Beylikdüzü’nün belirli noktalarını gezen Mustafa Necati Işık, AK Parti döneminde projelendirilen ve yapımı başlatılan “Yaşam Vadisi” bölgesini ünlü sanatçıya gösterdi. Işık, henüz %85’i tamamlanmamış olan 'Yaşam Vadisi'ni kısa sürede bitireceklerini belirtti.

Dünyanın birçok şehrinde benzer parklar, alanlar olduğunu ve şehirlerin bu parklarıyla ünlü olduklarını belirten Sinan Akçıl "Bunlardan bir tanesi de neden Beylikdüzü olmasın." diye belirtti.

Beylikdüzü’nde yeni dönemde kültür sanat etkinliklerinin artacağını ve herkesin bu imkânlardan kolaylıkla yararlanabileceğini her fırsatta vurgulayan Mustafa Necati Işık, "Şimdiden etkinliklerimize başlıyoruz, 23 Mart Cumartesi akşamı Beylikdüzü Metrobüs Meydan’da gerçekleştireceğimiz Sinan Akçıl konserine tüm komşularımızı bekliyoruz." dedi.