Her sezon kendini güncelleyen güzellik detayları değişik makyaj trendleriyle birleşerek farklı karakterlerde hayat buluyor.

Bu sonbahar ışıldamaya hazır olun!

Su bazlı yapısı ve içeriğindeki aloe, papatya ve lavanta özlerini içeren “AVON True Colour Calming Effects Fondöten” özellikle hassas ciltler için harika bir seçim. Cilt tipine göre mat ve parlak bitiş seçenekleri olan bu ürün sayesinde cildinizi pürüzsüz bir görünüme getirebilirsiniz.

Göz kalemlerinizi şimdiden stoklamaya başlayın. Son birkaç sezondur hayatımızda olan simler, “AVON Mark Jel Göz Kalemi”yle daha da belirginleşiyor. Jel formülü sayesinde yumuşacık yapısıyla ister göz kalemi isterseniz göz farı olarak da kullanabileceğiniz bu ürün sonrasında kirpiklerde iki kat etki ile hacim ve uzun görünüm veren “AVON Mark Big&Extreme Maskara” ile çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Dudaklara yapılacak son dokunuş ise çıtayı yükseltecek. “AVON True Perfectly Mat Ruj” serisinin her cilt tonuna göre ayrı ayrı hazırlanan yeni kırmızı koleksiyonu, sonbaharda dudakları adeta yeniden canlandıracak.