Terminatör serisinin 6. filmi olan “Terminatör: Kara Kader”in Cinemaximum İstinyePark’ta 4DX farkıyla gerçekleştirilen ve Merve Toy, Aylin Engör, Mesut Özkeçeci ve Melih Özkaya gibi ünlü isimlerin de katıldığı ön gösterimi büyük ilgi gördü.

 

Bundan tam 35 yıl önce çekilen ilk filmiyle sinema tarihinde kendine hatırı sayılır bir yer edinen Termitatör serisinin 6’ıncısı Terminatör: Kara Kader, TME Films’in dağıtımı ile bilimkurgu ve aksiyon tutkunlarıyla buluştu. Filmin ön gösterimi ise 31 Ekim Perşembe akşamı Cinemaximum İstinyePark’ta Deniz Tokgöz hostluğunda Merve Toy, Aylin Engör, Mesut Özkeçeci ve Melih Özkaya gibi ünlü isimlerin de katılımıyla yapıldı. 4DX farkıyla gerçekleştirilen ön gösterime katılan davetliler; hareket, titreşim, su, ışık, koku, rüzgar gibi efektlerle bu heyecan dolu macerayı adeta içinde yaşadı.

 

İlk iki filmin başrol oyuncuları Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton'ın da rol aldığı Terminatör: Kara Kader, gelecekten gelen Terminatörlere karşı zorlu bir mücadeleye giren Sarah Connor'ın hikayesini anlatıyor.