Herbal Essences bio: renew’a Watsons Yılın En İyi Bitkisel İçerikli Saç Bakım Ürünü Ödülü!

İngiltere’nin doğadan ilham alan bir numaralı saç bakım markası Herbal Essences bio: renew, kullanıcı oyları ile belirlenen, Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde, Yılın En İyi Bitkisel İçerikli Saç Bakım Ürünü Ödülü’ne layık görüldü.

Ürünlerinde doğallık ve inovatifliği buluşturan Herbal Essences bio:renew, Türkiye’de güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin “en iyileri”ni belirleyen “Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri”nde, Yılın En İyi Bitkisel İçerikli Saç Bakım Ürünü Ödülü’nün kazananı oldu.
Her kategorideki kazananların tüketiciler, tarafından watsons.com.tr adresinden yapılan oylama sonucunda belirlendiği ödüllerde Eylül ayında Türkiye pazarına giren Herbal Essences bio: renew, %90 doğal köken içeriğiyle Watsons tüketicilerinin tercihi oldu.

%90 doğal köken yanında, paraben, parafin, gluten ve renklendirici bulunmayan içeriğiyle fark yaratan Herbal Essences bio: renew, Londra’da bulunan ve dünyanın en zengin botanik koleksiyonlarının yer aldığı The Royal Botanic Gardens, Kew tarafından içeriği ilk kez onaylanan marka olma özelliği taşıyor. Bu çerçevede Kew, Herbal Essences’in gönülden bağlı olduğu doğallığı, bilimsel araştırmalarıyla destekliyor. Kew bilim adamları, Herbal Essences bio: renew serisinin içerisinde bulunan doğal özlerin saçın sağlığını tehlikeye atan çevresel faktörlerle savaşmasına yardımcı olduğunu onaylıyor.
Üstün formülü ve eşsiz kokularıyla kadınlara her kullanımda benzersiz bir deneyim yaşatan yeni Herbal Essences bio:renew serisi, Fas Argan Yağı, Hindistan Cevizi Sütü, Altın Moringa Yağı, Çarkıfelek Çiçeği ve Pirinç Sütü, Beyaz Çilek ve Tatlı Nane olmak üzere beş farklı serisiyle dikkat çekiyor;

Herbal Essences bio:renew Fas Argan Yağı şampuan ve saç bakım kremi, canlı turunçgil, egzotik baharat ve kalıcı kremalı vanilya aroması ile zaman içerisinde yıpranmış saçların onarımına yardımcı olarak daha yumuşak ve canlı olmalarını sağlar.

Herbal Essences bio:renew Hindistan Cevizi Sütü şampuan ve saç bakım kremi, Beyaz çiçek buketi, canlandırıcı hindistan cevizi ve vanilya aromasına sahip içeriği ile saçların nem ihtiyacını karşılar ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar.

Herbal Essences bio:renew Altın Moringa Yağı şampuan ve saç bakım kremi, içeriğindeki 90’dan fazla besleyici madde ve 46 antioksidan ile saçları yumuşatır ve olası hasarlara karşı güçlendirir.

Herbal Essences bio:renew Çarkıfelek Çiçeği ve Pirinç Sütü şampuan ve saç bakım kremi, doğadan ilham alan içeriğiyle saçları derinlemesine besleyerek gözle görülür derecede daha sağlıklı saçlara sahip olmaya yardımcı olur. İçeriğindeki çarkıfelek çiçeği ve pirinç sütü saçları temizlerken hasarı onarır ve hasarlara karşı korumaya yardımcı olur. Ayrıca saçların rahatça şekle girmesini sağlar.

Herbal Essences bio:renew Beyaz Çilek ve Tatlı Nane şampuan ve saç bakım kremi, doğadan ilham alan içeriğiyle saçları nazikçe arındırıyor. İçeriğindeki bol antioksidan içeren beyaz çilek ve tatlı nanenin silikonsuz yapısı ile saçlara bakım yaparken onarır, parlatır ve tazeler.